Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Antalya’da Jet Ski Nasıl ve Nerede Yapılır?

Antalya’da jet ski yapma ve hizmet detayları ile ilgili bilgi edinmek mi istiyorsunuz? En iyi jet ski kiralama noktalarından sizlere bahsedeceğiz! Öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmeniz yeterlidir.

Özetle Antalya’da Jet Ski Yapmak

  • Jet ski yapmadan öncesinde ekipmanlarınızı, hava durumunu, kullanım kılavuzunu ve hız sınırlarını kontrol etmelisiniz.
  • 1400 cc motorlar, genellikle iki kişiyi taşıyabilir; 65 kilometre hıza kadar çıkabilir.
  • Günlük kiralama fiyatları 1000 liradan başlamaktadır.
  • Hizmet alınacak yerin fiyatı, bölge; araç ve hizmet içeriğine göre değişiklik gösterir.
  • En iyi hizmet alınacak işletmeleri web sitemizden öğrenebilirsiniz.
  • Konaklama için Fener Konaklama kalitesini tercih edebilirsiniz.

Antalya’da Jet Ski Yapabileceğiniz En İyi Yerler

Eminiz ki bu konuda karar vermek oldukça zordur. Her bir bölgenin kendine göre avantajı ve dezavantajı bulunuyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız.

Fantastic Water Sports

Fantastic Water Sports, Antalya’nın turkuaz sularında unutulmaz su sporu deneyimleri sunan önde gelen bir su sporları merkezidir. Jet ski yapmak isteyen ziyaretçiler için modern ve güvenli ekipmanlarla donatılmıştır. Profesyonel ve deneyimli personeli, müşterilere güvenli bir şekilde jet ski yapma fırsatı sunar.

Hurkan Travel Agency

Hurkan Travel Agency, Antalya’nın turistik bölgelerinde jet ski yapmak isteyen ziyaretçilere rehberlik eden tanınmış bir seyahat acentesidir. Uzman rehberleri ve yerel bilgi birikimi ile Hurkan Travel Agency, müşterilerine en iyi jet ski rotalarını ve deneyimlerini sunar.

EverFree Yachts

EverFree Yachts, Antalya’nın lüks marinalarında hizmet veren öncü bir yat kiralama şirketidir. Ayrıca jet ski kiralama hizmeti de sunan EverFree Yachts, müşterilerine denizin keyfini çıkarırken jet ski yapma fırsatı sunar. Modern ve bakımlı jet ski ekipmanlarıyla, unutulmaz bir su macerası için ideal bir seçenektir.

Çakır Tour

Çakır Tour, Antalya’nın eşsiz deniz manzaralarını keşfetmek isteyenler için çeşitli su sporları turları düzenleyen önde gelen bir turizm şirketidir. Jet ski turlarıyla misafirlerine adrenalini yüksek bir deneyim sunan Çakır Tour, güvenli ve keyifli bir jet ski macerası için ideal bir seçenektir.

Charito

Charito, Antalya’nın plajlarına yakın konumuyla bilinen bir su sporları ve denizcilik şirketidir. Profesyonel eğitmenler ve modern ekipmanlarla donatılmış Charito, jet ski yapmak isteyenler için güvenli ve heyecan verici bir ortam sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Charito, ziyaretçilere unutulmaz bir su sporu deneyimi sunar.

Jet Ski Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Antalya, Türkiye’nin güney batısında yer alan muhteşem bir tatil bölgesidir. Turkuaz mavisi denizi ile ve muhteşem plajları sayesinde birçok kişinin dikkatini çeker. Böyle bir ortamda jet ski yapmak, herkesin hayal edebileceği bir aktivitedir.

Görece tehlikeli olan bir aktivite olan jet ski aktivitesi için, öncesinde önlem almanız gerekir. Ekipman kontrolü, hava koşulları, kullanım kılavuzları ve hız sınırları oldukça önem arz eder.

Ekipman Kontrolü

Ekipmanlarınızın sağlam olup olmadığını, eğlenmeye başlamadan öncesinde en az 2 kere kontrol etmelisiniz.

Hava Koşulları

Hava koşulları, aktivitenin riskini artırabilir. Fazla rüzgarın ve yağışın olduğu günlerde denize açılmamak daha faydalı olacaktır.

Kullanım Kılavuzu

Aktiviteye başlamadan öncesinde operasyonel talimatlara uyum sağlamanız gerekir.

Hız Sınırları

Jet ski yaparken hız sınırlarına dikkat edin ve diğer deniz trafiğine dikkatli olun. Diğer su sporları yapıcılarla ve deniz taşıtlarıyla çarpışmayı önlemek için dikkatli olun.

Uzmanlarından Destek Alın

Eğer jet ski yapmak konusunda deneyiminiz yoksa veya yeni bir bölgedeyseniz, yetkili kişilerden yardım alın. Profesyonel rehberler veya jet ski kiralama merkezi personeli, size jet ski yaparken gerekli talimatları verebilir.

Jet Ski Kaç Kişiliktir?

Jet Ski araçları genellikle bir ya da iki kişinin kullanımına uygundur. 1400 cc motorlar, deniz içerisinde 65 kilometre hıza kadar; iki kişiyi taşırken çıkabilirler.

Jet Ski Kiralama Hizmetleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Unutulmaz bir deneyim yaşamanın maliyeti de nispeten fazladır. Günlük kiralama fiyatları en az 1.000 liradan başlamaktadır. Hizmet alacağınız yere, bölgeye ve araç kalitesine göre fiyatlar sıklıkla değişiklik göstermektedir.

Yorum Yap